Par Altenzo

 
 
Altenzo zīmols dibināts 2009. gadā Austrālijā kā viens no PDW grupas uzņēmumiem. Altenzo izveidoja ar mērķi piedāvāt klientiem kvalitatīvas un komfortablas riepas par konkurētspējīgu cenu. Piesaistot labākos nozares inženierus, šis mērķis tika sasniegts, izveidojot pirmos 3 Altenzo modeļus – Sports Comforter, Sports Navigator un Sports Equator.
 
 
Altenzo piedāvā ļoti plašu izmēru un modeļu klāstu. Sākot ar R14 izmēra Sports Equator riepām mazauto klasei līdz pat R22 izmēra Sports Navigator riepām luksus klases SUV un Sports Comforter+ riepu modeli lielajiem sedaniem. Katrai auto klasei un riepu izmēram ir izstrādāti attiecīgi riepu modeļi, lai apmierinātu visu klientu vēlmes un vajadzības – ekonomija un drošība mazākajos izmēros; braukšanas komforts un precīza vadāmība lielākajos izmēros.
 
 
Lai saglabātu galveno Altenzo riepu vērtību – augstu kvalitāti par pieejamu cenu, ražošana tika uzsākta Ķīnā. Mūsdienās nav noslēpums, ka Ķīnā tiek ražotas arī augstas kvalitātes preces, jo divi svarīgākie kritēriji ir ražošanas tehnoloģija un pasūtītāja kvalitātes kontole, kas Altenzo gadījumā notiek pēc augstākajiem Austrālijas standartiem.
Visu Altenzo riepu ražošana notiek pēc augstākajiem nozares standartiem, sasniedzot augstus riepu drošības, veiktspējas, vadāmības un braukšanas komforta rādītājus, kā arī ievērojot vides un dabas aizsardzības normas.